Blešáková halenka a REPARÁdní legíny

Zrovna nedávno jsme si s Domčou říkaly, jak moc nám chybí sekáče, které rády obrážíme. Nicméně to vypadá, že dovnitř do obchodů se ještě nějakou dobu nepodíváme a tak občas nakupuju(eme) alespoň online. Jo, pořád jsem to nevzdala. Ani po pár nepodařených nákupech. Dneska vám ukážu tři nové kousky:

„Folklórní“ halenka z blešáku v kočkavárně Pelíšek v Brně, dobrovolná cena. Dala jsem 60 Kč. Je mi větší, ale moc se mi líbila. Tak snad ji unosím!

halenka

Kytiti blůza ze Zalanda, kde nakupuju nerada. Tohle byla výjimka. Značka ONLY, 410 Kč, 100% viskóza. Je moc příjemná na pokožce a dost volná. Ze Zalanda jsem si objednala více věcí, ale skoro všechno jsem musela vrátit. Bylo mi to velké a volné až moc.

Legíny z brněnské Reparády, 790 Kč (letní gramáž, vyšší pas a moc příjemný materiál = 95% bambus, 5% elastan). Chci je nosit hlavně k dlouhým sukním v zimě a časem si pořídit ještě kratší verzi legín.

legíny

Nakupujete teď online? Nebo nosíte to, co už máte doma? A co vám chybí z nekorona světa nejvíce?

Související články

5 komentářů

  1. Krásné kousky! Nejvíce se mi asi líbí ta květovaná halenka.
    Já nakupuji jen online, stejně je téměř vše zavřené a jelikož bydlíme na venkově, tak jet hodinu do většího města třeba jen pro jednu věc je zbytečné. Nejvíce teď nakupuji kosmetiku a oblečení na sport 🙂

  2. Legíny z Reparády mám doma ve vyšší gramáži a potvrzuji, že i po roce dost intenzivního nošení a praní jsou stále ve skvělém stavu. Investice to byla rozhodně dobrá, protože levnější kousky se mi většinou vytahaly nebo ožmolkovaly po podstatně kratší době. Ta černá halenka je moc pěkná!

    1. Barčo, jsem ráda za recenzi, děkuju ) Nechystám se je nosit moc intenzivně, ale v dlouhou výdrž doufám!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.