Na vlnách podzimu

Od posledního článku uběhlo už několik dní až mě samotnou překvapilo kolik a od té doby zeje blog „prázdnotou“, takže je načase to změnit 🙂

Tak teda, dnešním přečtením článku zachytíte některé moje životní střípky na vlnách podzimu a přiblížím vám, jak prožívám momentální dny.

První horkou novinkou je, že jsem změnila školu a teď vstřebávám nové studium a doháním učivo. Historička ze mě nebude, vydala jsem se na dráhu knihovnického a informačního pracovníka k tomu jsem měla odjakživa tak nějak blíž, takže doufám, že tentokrát školu dodělám.

Můj příspěvek do #inktober.

Co teď tvoří náplň mých dnů? Je to hlavně škola, pak přijdu domů, postarám se o domácnost (ale jsem vděčná za dělbu práce s přítelem), dodělávám věci do školy, hodně se setkávám s kamarády, plánuju (třeba koncert Eda Sheerana v Praze, divadelní představení, Ziburovu přednášku…), kreslím poprvé v Inkotober, sleduju seriály (a vyčítám si kolik jsem jich už viděla, momentálně mám rozkoukané AHS 8, Narcos a Castle Rock), čtu a trávím čas s blízkými. Není to o tom, že bych na blog nepsala, ale vždycky rozepíšu článek pak s ním nejsem spokojená, a tak ho smažu (což ve výsledku vyjde nastejno). Momentálně čtu hodně cizí blogy, pravidelně Anie Songe, Krkavčí matku a TerezuInOslo, která se v současné chvíli věnuje podcastům, což je super. Klidně u nich vařím a potom mi to lépe uteče 🙂

Taky si užívám podzimní atmosféry kdy listy hrají všelijakými barvami, není už extrémní horko a já vím, že si můžu dovolit odpočívat, protože v létě jsem toho měla docela hodně. Když teď mám čas, najdete mě pravděpodobně s čajem (třeba v recyklovaném termo hrnku), knížkou a svetrem daleko od lidí, protože momentálně až na pár výjimek, lidskou společnost nevyhledávám a libuju si v tom, že doma je nejlépe, což pravděpodobně nebude trvat dlouho. Přesto když je víkend, tak netrávím(e) celý den doma, ale snažíme se vyjít alespoň na chvíli ven, zachytit posledních pár hezkých dnů než nastane krutá zima. Ale v globálu se teď nejvíce věnuju škole a tomu co mě baví, to je nejvíce kreslení.

Vzpomínka na konec září u moře, kde bylo ještě teplo.

Ještě je dobré napsat co mi v poslední době udělalo radost, což se hodí k pohodové podzimní atmosféře. Tak tedy: V poslední době mi udělalo radost, že mám konečně spravený ntb, takže už nefunguje rychlostí šneka a mnohem lépe se na něm pracuje. Další radost způsobilo několik milých setkání, díky nimž jsem ještě neztratila víru v lidstvo a pořád vím, že hodní lidi existují. Poslední radost-materiální mi udělala koupě termosky, protože bez ní bych brzy ve škole zmrzla.

V hlavě mám potom tolik myšlenek, že je těžké si je hezky sesumírovat, ale snažím se o to. Takže si nějak proplouvám podzimem už zase o rok starší, protože jsem nedávno měla narozeniny, a zatím to všechno tak nějak jde. Na blog zase napíšu až budu mít co, to může být kdykoliv, nápady ke mně přichází náhodou  a hned si je musím napsat než je zapomenu :), takže přestože hibernuju na blogu, nelením.

Hezké podzimní dny všem!

P.S. A taky teď spím s teplým svetrem, peřinou a dekou, jelikož nesnáším, když je mi zima a na řadu už přišlo nošení zimní bundy.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.