Nejen sekáčový nákup

Oblečení se na blogu skoro vůbec nevěnuju, ale pojďme dneska udělat výjimku. Ráda bych se s vámi podělila o (nejen) sekáčový nákup právě oblečení, za který jsem dala dohromady 500 Kč (něco jsem nefotila).

Jako první chci napsat o mém vnímání sekáčů: Dříve jsem do nich vůbec nechodila, na rozdíl od lidí z mého okolí a sekáčová móda mi přišla jako vyložená „hadrárna“ (snad se tím nikoho nedotknu), ale postupem času jsem i díky videím Ester Starling přišla některým sekáčům na chuť, a tento nákup byla moje asi třetí sekáčová návštěva v životě vůbec. Nejdříve to vypadalo, že si nic neodnesu, ale potom stačilo procházet pečlivě jednotlivé věšáky a nákup byl na světě 🙂

Nákupu oblečení obecně moc nefandím, ale když už to musí být, tak nejčastěji nakupuju ve sportu, CéÁčku nebo ve fairtrade obchodech, už jsem o tom psala tady.

Pojďte se tedy podívat na pár úlovků: Předem upozorňuju, že oblečení jsem nafotila ještě nevyžehlené!

Tento svetr mám z „CeÁčka“ vyhlídnutý už delší dobu a dneska jsem ho koupila za 75 Kč ještě z vánoční dárkové poukázky. Líbí se mi jak je heboučký a barevný! Dále nasledují sekáčové věci.


Tílko 120 Kč, zaujalo mě hlavně zajímavé řešení zadní strany (viz. fotka)

Tílko/halenka 120 Kč, ten motiv se mi hrozně líbí! Vzadu se zapíná na zip.

Tento svetr jsem dostala, už má třetí majitelku, přestože to nejde poznat.


Pokud tedy sekáče vnímáte podobně jako jsem je vnímala já, možná stojí aspoň za pokus nakouknout do nich 🙂 Můžete mi napsat, kde oblečení nakupujete vy a jak vnímáte sekáče.

Tričko, 125 Kč, CÁčko

Před začátkem jara musím ještě vymyslet, co tentokrát udělám s oblečením, které už neunosím, ještě že je tolik možností!

Další článek o oblečení: https://terijans.cz/zajima-te-kde-vzniklo-tvoje-obleceni/

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.