Nejlepší strašně dobré věci

Článek jsem odkoukala na webu poslednipanna.cz a Panně to neříkejte a když už tak připojte i odkaz na můj blog, ať z toho taky něco mám.

Jaké jsou pro mě ty nejlepší strašně dobré věci?

Sledování seriálu během prokrastinace bez výčitek. Já prostě potřebuju vědět kdo je členem Cultu v AHS sedm nebo jestli se Carrie dá dohromady s Božským po milionté. (Vím že dá, ale takto mám aspoň výmluvu)

Nekončící sledování Youtube videí. Vždycky si řeknu, že zkouknu jen jedno ale záhadně uběhne hodina a videí deset. Kouzlo!

Existence blogu. Protože kam jinam bych psala svoje moudra?

Sladkosti bez výčitek. Kousek čokolády, TwiXxka a bonbóny.

Nekončící ležení v posteli kdy máte na práci sto věci, v bytě bordel ale snažíte se zůstat nad věcí.

Kosmetické produkty. Prý se tomu co se dává na ksicht říká dekorativní kosmetika. Tak tato dekorativní kosmetika z vás pak udělá člověka, hvala jí!

Kafe. Jak jinak se probudit zpět k životu? Nesmí to být ale kafe u kterého chcete ušetřit.

Shellac, protože i když si neumím sama nalakovat nehty (hlavně na pravé ruce) tak moje ruce vypadají hezky.

Možnost výběru předmětů na vysoké. Protože představa, že se další roky budu učit matiku, fyziku, chemii a biolu by nebyla vůbec příjemná.

Čtení Poslední panny a jejich stories ve škole.

Související články

1 komentář

  1. Jak můžete vydržet bez MaFyBiCh, to nechápu. Vždyť to je to jediné, co dělá školu smysluplnou, co ospravedlňuje tu ztrátu času v lavicích. Mafybich je jako kočka (příští naši kočku tak pojmenuji, ať si žena říká, co chce – ta naše současná se jmenuje Amalia Noether /vygůglujte si/), žít se bez toho nedá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.