Znovunošeno; letní edice

thrif

Tohle léto jsem strávila hlavně v Česku, teda když nepočítám asi tři dny u našich slovenských sousedů. A vůbec mi to nevadilo právě naopak; navštívili jsme spoustu zajímavých míst, měla jsem čas na kamarády i rodinu a dokonce se mi podařilo najít brigádu skoro na celý měsíc, takže nemám absolutně důvod si stěžovat 😊

Nicméně srpen se nám překlopil do druhé půlky, což může v některých vyvolávat depky z podzimu (já osobně mám podzim ráda!), a tak není od věci dát si jeden letní článek o sekáčových úlovcích ulovených v průběhu asi 4 měsíců. Některé úlovky ještě nestihla vidět ani moje milá kamarádka Domča, takže Domi, koukej!

Humana, Břeclav, 150 Kč. Na vzoru jsou kytičky a motýlci, na slunku hází třpytky a dost husté odlesky. Paní prodavačka říkala, že zájem o ni mělo hodně ženských, nicméně já jsem ji ulovila první v den, kdy ji stáhli z výlohy. Kamarádka mi ji musela malinko pošít, ale nejde to vidět.
Genesis na České v Brně; 59 Kč. Ještě jsem je neměla na sobě, ale líbí se mi vzor.
Genesis na České v Brně, 59 Kč. Pro někoho nevkus, pro mě splněný dětský sen. Miluju třpytivé věci! Navíc má tahle sukně kapsy.

Genesis, Břeclav, 39 Kč. Celkově mě tenhle sekáč neoslovil, ale nutně jsem potřebovala tílko a tohle mi přišlo, že docela ujde. Líbí se mi ta aplikace uprostřed.
Výběrový Second hand, Břeclav, 150 Kč (neberou karty!). Hrozně pohodlné triko s látkovým chokerem kolem krku s motivem růží. Celkově je tenhle sekáč boží!

Ještě jsem si koupila tílko (Marks and Spencer v Mikulově za 50 Kč) a sukni Nord Blanc v Litomyšli (39 Kč), nicméně tyhle kousky teď nemám u sebe. Teď se budu chvíli snažit sekáče obcházet aby se nestalo, že opět spadnu do fáze hormadění oblečení, což fakt nechci.

Zaujalo vás něco z mého výběru?
Náhled: Fotka od Olivia GonzalezPixabay

Související články

1 komentář

  1. Je skvělé, že se ti takhle podařilo sehnat tolik kousků oblečení se kterými jsi spokojená za tak skvělé ceny 🙂 Sama bych potřebovala trochu osvěžit šatník… 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.