24 faktů o mně, které možná nevíte

člověk

V září jsem oslavila 24 let. Poslední článek na téma x faktů o mně tady přibyl dva roky zpátky. Myslím, že je na čase to změnit, a tak vám dneska naservíruju pár informací, které trošku nastíní, kdo vlastně jsem 🙂 Zmíním Vánoce, věci, které nesnáším, oblíbený film, nebo moje cestovatelské plány.

 1. Doteď nemám řidičák. Nejdřív jsem ho nechtěla proto, že bych byla sváteční řidič a teď se na řízení necítím. Nicméně počítám s tím, že bude potřeba ho mít.
 2. Už to bude rok, co posílám každý měsíc menší částku do zvířecího útulku a rušit trvalý příkaz se nechystám.
 3. Mými dětskými idoly byli Avril Lavigne, Ewa Farna, One Direction a Justin Bieber (jednu dobu jsem dokonce měla kamaráda, co Justina taky žral, a to naše kamarádství spojovalo).
 4. Myslím, že bych neusla bez skleničky s vodou u postele. Tenhle zlozvyk si táhnu už z dětství a asi se ho nikdy nezbavím!
 5. Vztah s přítelem mě mimo jiné naučil jíst olivy a občas maso (byla jsem 7 let vegetariánka).
 6. Ujíždím na písničkách z osmdesátek a devadesátek, ale poslouchám i moderní věci.
 7. Z domácích prací nejvíc nesnáším převlékaní postele.
 8. V červnu končím školu a pak se uvidí – další studium nebo práce?
 9. Offline znám dvě blogerky, co chodí na můj blog; Káju (bohužel jsme se doteď viděly jen jednou) a Domču se kterou se vídám pravidelně.
 10. Dezinfekce na ruce byla můj kámoš už cca 7 roků zpátky ještě v době, kdy to nebylo cool.
 11. Dokážu být dost tvrdohlavá, ale umím se za svoje chyby omluvit.
 12. Nejsem ani čajová ani kávová, ale poslední měsíce ráda popíjím čaj Rozvět indiánky a poslední týdny nepohrdnu latté s příchutí (dyňové a kokosové je nejlepší!)
 13. Momentálně mám pocit, že mám okolo sebe nejlepší lidi za dosavadní život. Spousta z nich se navzájem ani nezná, ale každý pak dotváří to, co jsem – děkuju!
 14. Za život jsem navštívila 3 koncerty světových hvězd: 2x Eda Sheerana a 1x Gwen Stefani.
 15. Oblíbené jídlo? Pizza, sushi, kefír, fermentované potraviny a všemožné sýry!
 16. Ještě nevím, jestli zůstanu Jihomoravačkou nebo se vrátím na rodný sever Moravy (do Slezska). Rozhodne nabídka práce a ceny bytů/domku/pozemku.
 17. Ráda vařím, ale jenom jídla hotová do hodiny. Občas si místo vaření radši zajdu do restaurace nebo využiju rozvoz.
 18. Nemám ráda oslovení „Terko“, všechno ostatní beru!
 19. Bridget Jones jsem viděla nejmíň 10x, další filmové díly xkrát. Je to můj oblíbený film s oblíbenými herci!
 20. Letošní Vánoce těžce neřeším a dárky nebudu skoro vůbec kupovat (a když jo, tak online). Nechystám se péct ani cukroví, jediné, co udělám je štědrovečerní jídlo, pokud teda budeme s přítelem sami doma.
 21. Nedokážu sahat na syrové maso, prostě to nesnáším! Když máme jídlo s masem, maso musí připravit přítel.
 22. Chci navštívit znovu Amstr a Londýn a potom poprvé Kodaň a Paříž. Velkým cestovatelem nejsem a nevadí mi to. Cestování hlavně mimo republiku mě docela stresuje.
 23. Vánoce nejsou Vánocemi bez pohádky Grinch, aspoň jednoho punče, návštěvy vánočních trhů a babiččina bramborového salátu,
 24.  Nerada sedím dlouhé dny doma, takže i když nemám v daný den konkrétní plán, jdu se radši projít, nebo třeba zajdu na kafe.

Překvapilo vás něco z toho? Našli jsme se v mých faktech :)? Napište mi to, budu ráda.

P. S. Fotky mám z letošního léta od šikovné Šárky Gardo.

Související články

5 komentářů

 1. To s Terkou velmi dobře znám! Já takto nemám ráda oslovení Báro. Bohužel je to většinou to první, co mé okolí po představení napadne použít. Každopádně moc milý článek! Kefíry, pizzu a sushi taky můžu. 🙂

 2. Konečně taky člověk, co není ani čajař, ani kafař! Zaplať pánbůh, už jsem si myslela, že za hranicemi naší rodiny nikdo takový neexistuje 🙂 Do všeho, co přijde po škole, ti každopádně moc držím palce. Je to náročné období s mnoha nejistotami a sama na něj nevzpomínám vůbec ráda. Věřím a doufám, že ho zvládneš mnohem líp 🙂

  1. Děkuju 🙂 Nicméně zatím fakt nevím, co bude a trochu mě to děsí, jak se ten konec blíží 🙂 Vím přibližně obory kudy se chci dát a za to jsem ráda. Zbytek se snad ukáže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.