Chmury

Dneska mám špatný den, jakože fakt špatný. Nejradši bych se zachumlala do postele, sjížděla seriály a nevylezla. Kdyby to šlo, pro dnešek zvolím neviditelný plášť Harryho Pottera, protože by se mi obzvlášť hodil. Je to jeden z těch dnů, které byste nejradši prospali a další ráno začali hezky nanovo. No a protože chmury souvisí často se strachy, ráno na mě vyskočilo tohle:

Zdroj: Instagram Ester Starling

Tak schválně, zkuste naplnit skleničky podle sebe, já jsem pár svých strachů našla.

Zpátky k dnešnímu dni: Musela jsem začít fungovat, přestože peřinový bunkr by se mi zamlouval víc. Nejdříve sedm hodin ve škole, potom kontrola u doktora, vyzvednutí knížky a nákup. Nic co by mi náladu zlepšilo. Ale když si vzpomenu, že zítra přijede jedna z nejlepších kamarádek k nám domů a před chvíli jsem mluvila s další nejlepší kamarádkou přes Messenger, je mi o malinko líp.

A den mi zlepšily i další dvě věci: Vřelé objetí a nová knížka Austina Kleona Jeď dál, kterou jsem si dneska vyzvedla v knihkupectví. Ještě ji nemám dočtenou, ale už teď můžu napsat, že je fakt boží jako ostatně všechny jeho knihy!

Tak vidíte, i v dnešním ultra blbém dni jdou najít pozitiva a věřím, že zítřek už nedá chmurám šanci! Říkala jsem si, že je čas i na nějaký chmurný článek. Taky nemám každý den tu nejlepší náladu 🙂

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.