Co vám tak napsat…

Zase jsem doslova na pár hodin doma, a tak mi přišlo, že je čas na nový článek. Zkoušela jsem rozepsat asi tři témata, co mi zrovna přišla na mysl, ale výsledek se mi nelíbil a začalo zuřivé mazání. Ani projet oblíbené blogy nepomohlo, a inspirace se nedostavila. Tak vám asi napíšu, jak se mám a to vám bude muset stačit, teda v případě, že sem chodíte pravidelně a těšíte se na nové články. V opačném případě moji nevalnou aktivitu asi neřešíte 🙂

Mám teď nějaké zdravotní problémy (třeba s kolenem) a snažím se nepropadnout trudnomyslnosti než se dostanu na rehabky, které mi snad pomůžou. Pořád provázím, ale teď už jen v omezené míře a pomyslný metr posledních směn se krátí. Vlastně mi to nijak zásadně nevadí. Až skončím úplně/ načas, svým způsobem se mi uleví.

Doma si vždycky odpočinu, přestože tu nejsem sama, ale je zkrátka rozdíl být v kolektivu sedmi lidí a sdílet životní prostor s jedním člověkem. Vždycky považuju za luxus přijet domů do uklizeného bytu, kde je navařeno a vědět, že i o Baxíka je dobře postaráno.

Baxi

Přestože mám ráda lidi, potřebuju si občas zalézt do rodinného hnízda, nemluvit, mlčet, zírat na seriál, nebo si číst. V poslední době se odreagovávám u sledování cringe Tik Toku (nevylučuje se to?), které fascinovaně sleduju a zírám, co lidi natočí. Virtuálně jinak moc nežiju, jen se dívám na Příběh služebnice (i když ta třetí série teda nic moc) a teď se chystám na Euphorii.

Jinak moje dny teď tvoří práce, hraní Karet proti lidskosti, pobyt v kolektivu a noční kecání dlouho do noci ve společnosti kamarádů, vína a už i burčáku. Snažím se ještě zachytit letní momenty, než zase začne škola.

Zase se ozvu a tentokrát už na nějaké téma :)!

Související články

4 komentáře

  1. Tak opožděně… vítej doma! 😀
    Z nějakého důvodu jsem si tvůj nový blog nedala na bloglovin a tak nějak jsem si myslela, že teď vůbec nejsi aktivní. No, mám co dohánět.

  2. Já teď byla taky celkem bez nálady, ale zjistila jsem ,že je to energií, který mi chyběla. Dospala jsem spánkový deficit a je mi hej. 🙂 Mimo jiné Baxi je ťuťááánek :-D) Příběh služebnice jsem dokoukala a třetí série opravdu nic moc – jen u posledního dílu jsem to tak prožívala, až jsem brečela.

    1. Jani, ten poslední jsem ještě neviděla, teď budu mít konečně po ruce ntb a více času, tak se mrknu 🙂 Jj, je hrozně moc roztomilá, ale umí i zazlobit :D!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.