Colours, copánky a nemocný králík

tita

aneb shrnutí mojí týdenní dovolené v kostce.

Víkend: Návštěva babičky, kafe s Kájou a in-line bruslení. Inliny jsou jeden z mála sportů, co mě baví. Často střídám sparring partnery, láska ke kolečkám však zůstává.

PO + ÚT: Vyřizování, nákupy, kadeřnice a chill. Nechávám si dvě hodiny naplést copánky alá „Amy Winehouse“. Vydrží mi cca 5 dní, pak už mi lezou mini vlásky, svědí mě hlava a nevypadá to tak dobře.

ST: (Ne)pracovní Colours of Ostrava. Osm hodin strávím na stánku, kam ale zabloudí málo lidí, takže se spíše seznamuju s lidmi a potkávám známé. Zkusím si virtuální realitu; zajímavý zážitek. Celkem to uteče, po zavření stánku si s kamarády užiju koncert Twenty One Pilots. Show byla prostě luxusní! Ještě, že jsem nic nenatáčela, je toho plný Youtube 😀 Po koncertě mě vyzvedává přítel autem, doma jsem v jednu ráno.

ČT: Trošku jsem prochladla, a je mi blbě. Z další návštěvy COO* tak sejde. Večer se chvíli vidím s kámoškou.

*Chtěla jsem ještě vidět Kapitána Dema a Krhuta s Kozubem. Jinak mě v programu fesťáku nic nezaujalo.

PÁ: Na víkend máme odjíždět na Slovensko, náš králík však nevypadá dobře. Na veterině můžou až odpoledne, cestu na SK definitivně odpískáme.

Veterinář říká, že jsme přišli taktak. Králík má problém se zažíváním, dostává léky. Do toho volá babička, že jim po třinácti letech zemřel pes.

Večer si s přítelem zajdem na luxusní burger a drink.

Víkend: Bruslení, cca 8 km po rovince. Uvařím dost dobrý oběd (jáhly se zeleninou a vege kebabem). Rodinný oběd, kafe a chutný dort. Králíkovi podáváme ATB, a odnesem ho na kontrolu k veterináři, který říká, že stav je mnohem lepší. Tak doufám, že tu s námi náš domáci nemazlíček zůstane!

Teď mě čeká měsíc a kousek v práci, pak snad moře. Co vy? Stihli jste letos nějaký festival?

Související články

2 komentáře

  1. Snad už je králíčkovi lépe a nachlazení odeznělo i u tebe. Koncert Twenty One Pilots bych si taky dala říct a ty copánky ti hodně sluší, škoda, že si je nelze nechat delší dobu.

    1. Kralíček už se chova normalně, snad jsme zasáhli včas.

      A děkuji za pochvalu copánků. Ty minule mi vydrzely 3 týdny,ale po case z toho svědí hlava,a je to slozitější na údržbu (myti vlasů).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.