Do vody aneb Jak mě zklamal bestseller

Na knížku Do vody jsem se těšila dlouho, chtěla jsem si ji dokonce koupit, protože mám doma i Dívku ve vlaku od stejné autorky a ta se mi líbila hodně. Nakonec jsem si Do vody nekoupila, ale půjčila v knihovně a jsem ráda, že se tak stalo  jinak by putovala na internet coby adept k prodeji.

Nebylo to vyloženě blbé to je zapotřebí napsat, i když recenze jsou všelijaké. Mělo to zajímavý námět, ze kterého se podle mě dalo vytřískat mnohem více, ale budiž. Co mě otravovalo bylo množství postav, protože za chvíli jsem se ve změti jmen ztrácela a chvilkama nevěděla kdo je kdo a co udělal, proto bych na postavách co se týče „přepínání“ v kapitolách, ubrala.

Další věc, co se mi na knize moc nelíbila je fakt, že děj se nikam moc neposune. Já vím, já vím, vyšetřuje se vražda a to nějakou dobu trvá, ale stejně si myslím, že se to dalo napsat jinak a lépe. Do vody jsem vkládala velká očekávání a ta se nenaplnila. A tak vyvstává otázka, je bestseller opravdu to nejlepší co si ke čtení pořídit nebo jen podléháme mediální bublině, která hlásá, že toto je TA kniha?

Knížku bych zhodnotila 3 body z 5 jsem ráda, že jsem ji přečetla a nevzdala to, ale už se k ní asi nikdy nevrátím.

P.S. Ještě jsem v poslední době přečetla Útěk z tábora 14, vřele doporučuju přečíst!

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.