Džíska s Fridou Kahlo

frida

Neplánovaný příspěvek, ve kterém vám ukážu úlovek z Mint Marketu v Brně.

Já a Frida = dost pravděpodobně láska na celý život. A to ještě před tím, než se zbožňování Fridy stalo kůl. Je to pro mě žena s velkým Ž. Nezlomná duchem, silná osobností a inspirativní k tomu. Být aspoň trošku jako Frida, tak si pískám. Z džísky mám velkou radost a 1250 Kč, jsem v tomhle případě ráda obětovala. Když už džíska, tak pořádná! Přijela ke mně až z Plzně (značka Avabol). Materiál bundy 89% bavlna.

Z každé nově objevené lokální značky se super výrobky mám radost 🙂 A víte, co je na takových věcech nejlepší? Že je nemají všichni, protože se často šije jen „pár“ kousků.

P.S. Cíleně jsem si na Mint Marketu koupila ještě další sukni ze znojemského Cik Cak. Pohodlnější sukni neznám!

Náhled: Canva.com

Související články

5 komentářů

  1. To je krásně provedené, pecka! Sama bych si ji dokázala představit, i když asi třeba s Jamesem Deanem nebo Marylin, a musel by to být křivák, protože džínovinu hrozně nerada nosím, vlastně tedy nenosím 😀

  2. Tak ta je ovšem peckovní! Moje jediná džíska mě po 12 letech nošení odrbanými rukávy důrazně přemlouvá, že už by fakt chtěla vyměnit, ale zatím jsem za ni nenašla žádnou, do které bych se zamilovala. Až do dneška! Díky moc za tip.

    (Frídu ti krást nebudu, ač je úžasná. Koukám na Insta a mají i jiné krásné motivy, které mi budou blízké.)

    1. Barčo, paní co to asi (?) tvoří říkala, že Fridy už asi ani nebudou 🙂 Ale ještě se mi líbila třeba Marilyn. Nemáš zač, jsem ráda, že jednou můžu inspirovat i já tebe 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.