End of f—-ng world, tip na seriál

Jelikož teď všechny dny pracuju a chodím z práce hodně unavená, dívám se ráda na seriály, jelikož u nich nemusím mluvit, a u bezduchého koukání si odpočinu. Bylo mi doporučeno mrknout se na End of fuc–ng world, což je hodně zajímavý seriál, pojďmě ho více rozebrat.

Hlavní postavy tu máme dvě, puberťáky Jamese a Alyssu, kteří ale podlé mého názoru na „svých“ sedmnáct let ani zdaleka nevypadají. Herec, který hraje Jamese je natolik specifický a vzhledově zajímavý, že bych ho přirovnala k tomu herci, který hrál v Dánské dívce (Eddie Redmayne).

Tito dva puberťáci mají problémy, velké problémy. Co jsem pochopila, příběh vychází z komiksu, nakolik se ale drží předlohy, nevím.

Kvůli svým problémům utečou z domu a stanou se z nich (ne)rozluční parťáci. Na své cestě balancují na hraně zákona a míří za jediným cílem, který ale pro ně možná nebude tou spásou na kterou čekají. Dozvídáme se taky, odkud pramení jejich chování, co za něj může.

V průběhu osmi dílů po dvaceti minutách sledujeme, jak se tyto „děti“ mění, jak vzhledově, tak uvnitř, a na konci už mi Alyssa nebyla tak nesympatická, jako dřív, kdy přesně takové typy lidí nesnáším.

Bylo to divné, zajímavé, zvláštní, rychle to ubíhalo, a za tři dny jsem měla zkouknuto. Tento pohled do pubertálních duší stál za to, přestože v některých chvílích nebudete chápat.

Pro mě jsou třeba seriály lepší než filmy, jelikož u filmů mám problém vydržet, takže End of fuc—ng world můžu jen doporučit.

Nádhled má licenci CC0 1.0. a je z Pixabay.com.

Související články

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.