Kam mě blog zavane…

Jak víte, přes léto jsem moc nepřispívala. Jednak proto, že jsem byla hodně v práci, ale i proto abych neustále „nebyla na síti“, kdy nechci trávit život online. Od zimy jsem  ale pořád přemýšlela jak to tady přetvořit k obrazu svému, jestli to má vůbec cenu, atd. Dokonce jsem uvažovala nad kompletním smazáním blogu. Na smazání nakonec nedošlo.

Ještě před létem jsem jednak změnila design, ale hlavně promazala staré články a některé rubriky. Pořád jsem se ale neustálila definitivně v tom, co na blog dávat. Určitě to tady chci mít jako kulturní web, takže hodně knížek, sem tam nějaká výstava, či jiná akce, komentování dění ve společnosti, proložené občasnými tipy na cestování a další témata se uvidí. Já vím, není to nic originálního, ale jen tak můžete skrz blog „poznat“, kdo vlastně jsem a co mě obklopuje. Teď to může vypadat, že na blogu nic pořádně není, ale těším se, až na tom zamakám a rubriky budou plné. Navíc mě napadla zbrusu nová rubrika, kterou jsem na  žádném jiném webu neviděla (ale netvrdím, že nikde neexistuje), takže se chystám ji časem vytvořit tady.

Co se týče mých soukromých věcí, tyto články u vás mají úspěch, ale pořád řeším, kde je ta hranice co ještě na blog vypustit a co už ne, takže některé věci tu zkrátka asi nikdy vystavovat nebudu. Myslím, že existuje spousta jiných blogerek, které vás rády do svého soukromí pustí. Až si tu hranici v sobě urovnám, zařídím se podle toho. Psát o soukromí jen z důvodu, že to jsou jedny z nejčtenějších článků ale nechci.

Neutrální fotka našeho králíčka.

Druhá věc: V poslední době mi přišly nabídky na spolupráce. Nepřijímám spolupráce se kterými se vnitřně neztotožním, už jsem o tom psala tady . Teď jsem ale jednu spolupráci přijala, kdy bych měla začít psát pro jiný web, takže až bude nějaký článek na světě, dozvíte se to. Vždy si ale chci s čistým svědomím říct, že spolupráci beru protože souhlasím s danými podmínkami/produkty, ne proto abych spolupráci měla. Pokud časem vzniknou na blogu spolupráce s firmami nabízející produkty, spolupráce budou označeny #spoluprace, u produktů, které si zakoupím sama a budu je vám chtít doporučit hastag bude chybět 🙂

Třetí věc: Sociální sítě.Na Instagrampřispívám dost sporadicky a třeba FB mám jen soukromý. Nijak zvlášť  sociální sítě prozatím neřeším, protože jak už jsem zmínila výše, nechci trávit život pořád online, což docela může kazit popularitu blogu. Přesto, občas tam něco pověsím. Nemusíte mě sledovat, ale alespoň prolistujte mými follows na sítích, protože sleduju samé zajímavé lidi 🙂

Abych to shrnula, přesně nevím jak dlouho blog ještě „bude“, zkrátka do doby, kdy mě blogování bude bavit, časem se možná dostanu jen na jedno blogové téma, uvidíme.

Klidně mi napište, jaké články tu čtete nejradši, či jaké rubriky vám tady chybí, mějte fajn víkend :)!

Obrázek je z Pixbay.com, licence CC0 1.0.

Související články

4 komentáře

  1. Já mám ráda ty životní příběhy a líbily se mi záhady. 🙂 Baví mě číst takové články, když k tomu autor přidá i svůj vlastní názor, ale pak se zase budu bát usnout. 😀 Vymezit si hranice o čem vlastně psát je někdy těžké. Beru to tak, že píšu o tom, o co se chci zrovna podělit a tak nějak se mi to vymezilo do dvou, tří hlavních rubrik. Sem tam napíšu i něco mimo tato témata, ale bohužel psát striktně jen určitá odvětví prostě neumím. 😀

    L e n k a

    1. Děkuji za komentář, Leni 🙂 Záhady možná ještě někdy budou, ale spousta témat se přetřepává neustále dokola, což vidím taktéž v mých oblíbených časopisech. Je těžké najit něco nového.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.