Kde mě kontaktovat v případě spolupráce?

Pro blogery:

Nebráním se neplacené spolupráci s blogery na zajímavých článcích, insta podpoře a videích. Pokud se ti můj blog líbí a chceš společně spolupracovat, piš na mail: teribloguje@seznam.cz. Mrknu na tvůj blog/Instagram a domluvíme se 🙂

Pro firmy:

Jsem potěšena, že jste se rozhodli se mnou spolupracovat. V případě, že mě chcete kontaktovat, pište prosím na e-mail: teribloguje@seznam.cz.

Na blogu se věnuji několika tématům nejvíce píšu o knihách, které mě zaujaly, o kulturních akcích které jsem navštívila, sdílím své názory na různá témata, doporučuji cestovatelské tipy a v poslední době napíšu sem tam lifestyle článek.

Mám zájem hlavně o spolupráce na téma kultura, cestování, fair trade, záhady, historie, ekologie, knihovnictví a psychologie. Spolupráce přijímám pokud se shodují s mým vnitřním přesvědčením. K mým podmínkám patří spolupráci označovat #spoluprace. Jako budoucí knihovnice se taktéž ráda zapojím do akcí spojených se čtenářskou gramotností. 

Děkuji za pochopení a budu se těšit!

Blog existuje od června 2017, současná doména funguje od září 2019.

Navázané spolupráce: Econea.cz

Pár blogových doporučení a informací:

Potěší mě každý slušně vyjádřený komentář zastávám názor, že všechno jde vyjádřit slušně. 

Obrázky, které požívám jsou z dostupných fotobanek s volnou licencí, či jsou mé vlastní. Nádhledy občas tvořím v Canvě. Díky blogerce Lence jsem se dozvěděla o Unsplash, takže i tuto fotobanku používám.

Cokoliv kopírovat bez mého souhlasu je výslovně zakázáno!

Prosím další blogery pokud se bodou inspirovat tématy mých článků aby mi o tom dali vědět :), případně můžu váš tématicky stejný článek přidat do svého.

Díky za přečtení a zase se někdy vraťte!

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.