Koho teď šmíruju online 1

Vítám vás u dnešního článku ve kterém vám ukážu koho teď šmíruju online, tedy koho sleduju nebo čtu pravidelně napříč sociálními sítěmi. Po sepsání svých oblíbenců jsem zjistila, že to vydá na pokračování, dneska začneme s Youtube:

  1. Inspirace a návody v péči o zvířátka hledám nejvíce na tomto kanálu. Už jsem ho na blogu párkrát zmiňovala hodně mi pomohl, doporučuju!

2. Trochu jiný pohled na život získávám díky Duši K, kterou sledujeme s přítelem online.

3. Lucie Výborná si do svého pořadu zve samé zajímavé hosty napříč všemi obory, rozhodně doporučuju! Víte například kolik lidí se v noci pohybuje po pražském metru?

4. Videa Ondry jsem našla nedávno , je to skutečný make-up umělec, takový český Jeffree Star. Ondra si na nic nehraje, jeho recenze vnímám jako objektivní a baví mě jeho styl vyjadřování. Navíc ukazuje i produkty, které nestojí majlant, což oceňuju.

5. V beauty kategorii mě ještě nejvíce v poslední době baví Evžuu, je moc šikovná a obdivuju její make-up tutoriály.

6. David z kanálu Hidden DisMinds jednu dobu dost rozvířil vody Youtube, kam přišel se svým příběhem o DID se kterou žije, této poruše se na svém kanále věnuje nejvíce a má můj obdiv za to, že se svým příběhem vyšel ven!

7. Možná jste zahlédli videa od Tores, pokud ne tak se mrkněte, věnuje se tranzici a myslím, že její videa pomůžou nejednomu z vás 🙂

8. Stále sleduju Kovyho a považuju ho za jednoho z nejlepších českých youtuberů. Dokáže skvěle spojit zábavu a přitom informovat a shrnout to nejdůležitější co patří k všeobecnému přehledu.

9. 3v1 jsou prostě skvělé, neujde mi od nich jediné video!

10. Posledním oblíbeným YT kanálem, který sleduju pravidelně je JdemeŽrát, což je recenzní kanál o jídle, to mluví za vše.

V příštím díle se podíváme na to koho sleduju na Twitteru, Instagramu a blogu, pokud se vám tipy líbily budu ráda když článek okomentujete a přidáte zase váš tip 🙂

Ještě k blogu, všechno zůstává při starém až na název 🙂

P.S: Nádhled je z brněnské uličky Václava Havla.

Související články

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.