Konec školy, má(me) auto a plány do budoucna

kytiti

Momentálně cítím obrovskou únavu, ale taky euforii. Dnešek je totiž dnem, kdy jsem skončila školu! Konec, šmitec! Možná už nikdy nesednu do školní lavice! Ještě mi to moc nedochází, ale to přijde. A protože mám i další novinky, pojďme se na ně podívat 😊

  1. Budu teta! Moje nejstarší ségra čeká miminko, na podzim letošního roku se stanu tetičkou. Moc se na svého synovce, nebo neteř těším.

2. Koupil(i) jsme auto, teda přesněji auto koupil můj přítel. Týden už brázdíme české silnice, máme za sebou první delší cestu do Ostravy a autíčko zatím poslouchá. Nejvíc se mi na něm líbí, že když stáhneme střechu, můžem se na ňáké polňačce cítit nekonečně, jako v Charlieho malých tajemstvích! Už teď můžu říct, že s autem je to mnohem větší pohoda než bez něj. Jsme mnohem rychlejší, a hlavně se nemusíme táhnout s nákupem přes celé město. Využijem ho především na výlety a na cesty za rodinou.

3) Čekají mě dva dny provázení, jeden den už tenhle týden! Přes všední dny chodím do práce v knihovně, o víkendech teď budu dvakrát průvodcovat. Těším se a jsem zvědavá, jak se mi bude kvůli korona opatřením pracovat s 10 lidmi.

4) Půjdu se očkovat. Považuju to za správný krok.

Poslední měsíc a kousek byl fakt náročný, ale jakmile se oklepu z únavy, budu zase hrozně akční. Takže, co mám v plánu po dokončení školy? Kromě každodenního chození do práce si vyberu nějaké dny dovolené (tu ale strávíme v Česku, max na Slovensku), a postupně potkám všechny blízké, které jsem delší dobu neviděla. Školu nás skončilo víc, takže se bude slavit!

Pak jsem si dala za úkol se pravidelně hýbat, máknout na angličtině, zlepšit němčinu a výhledově se naučit aspoň základy španělštiny (zatím umím sprostá slova a frázi pojďme na pláž/tancovat!). Pokukuju taky po dalším profesním kurzu (zatím mám jen průvodcovský). A samozřejmě se chci více věnovat blogu 🙂 Pro dnešek si ale dávám nohy nahoru, pustím si Like house a totálně vypnu.

Související články

8 komentářů

  1. Tak jo, teď už to nebude předčasně…:D Takže gratuluju! 🙂
    Být teta bude fajn, moje sestra si to moc užívá.
    Očkování mám taky v plánu, ale raději až nebudu kojit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.