Labutí sukně ze Znojma

Od doby, co se snažím nakupovat oblečení udržitelněji mi přijde, že nových lokálních značek přibývá rychlostí blesku. Těžko říct jestli je to dobře, nebo špatně. Mně jako zákazníkovi to přináší větší možnost volby, firmám zase větší konkurenční prostředí.

Že rozšířím „sbírku“ sukní, říkám už delší dobu. V létě je to pro mě ideální kus oblečení. Původně jsem měla vyhlídnutou sukni s kytičkama od jiné značky (jsem kytičkový maniak), nakonec jsem se (a bylo to i kvůli nižší ceně, nebudu zapírat) rozhodla podpořit znojemskou firmu Cik Cak Dress. A takhle to dopadlo:

Za labutí sukni jsem zaplatila 690 Kč + poštovné. Balíček přišel za pár dní do Zásilkovny a jeho otevření mi udělalo velkou radost. Sukně je boží! Kvalitně zpracovaná (100% bavlna), hezký motiv, délka po kolena, áčkový střih, guma v pase, kapsy, a zapínaní na knoflík + zip.

Už jsem ji vytáhla do práce a myslím, že to bude můj nový oblíbený kousek v šatníku. Příště určitě nebudu váhat a znovu firmu podpořím. Kromě různých druhů sukní, vyrábí třeba i šaty a turecké kalhoty. Ty by se možná mohly líbit Boudicce?

Náhled: Canva.com

Související články

1 komentář

  1. Ta je nádherná! A i cena je super. Tak ať se dobře nosí. 🙂 Koukala jsem na nabídku obchodu a šijí z moc pěkných látek, docela se mi od nich zalíbily zimní manšestrové sukně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.