Návštěva Mr. Sushito

Včera večer jsem dostala chuť na sushi. Nejím ho často, ale sem tam si dám, i když je to podle mě jídlo, ke kterému se člověk musí projíst. Když nám dnes vyšlo s přítelem volné dopoledne, mimo jiné jsme se stavili právě na sushi, kdy jsem chtěla navštívit brněnské Mr. Sushito.

Na tento podnik jsem byla upřímně zvědavá, protože pokud mě zdání neklame, v Brně funguje relativně chvíli. Doma jsme omrkli jejich stránky a průběžně si vybrali. Kromě sushi burrita nabízí i teplá jídla, nebo saláty. Cenově se za jeden porkm vejdete skoro u všeho do dvou stovek. A to se podle mě občas dá, přestože jste chudí studenti jako třeba my.

Přítel si vybral sushi burito Fresh a já Vege One. Nevěděli jsme jak to v tomto podniku chodí, ale je to podobné jako jinde – Objednáte si u pultu, zaplatíte, dostanete lísteček, sednete si a jídlo vám přinesou ke stolu. Sedět se dá buď v přízemí nebo v patře.

Ke dvěma kouskům sushi burita jsme dostali ubrousky a sójovku v rybičce (už jsem jako Jdeme Žrát). Na pohled to vypadalo luxusně, zdání nás neoklamalo a pochutnali jsme si. Ty dva kousky byly tak akorát, zasytily nás na několik dalších hodin.

Návštěvu můžu určitě doporučit. Minimálně já se ještě někdy vrátím 🙂

Související články

4 komentáře

  1. Sushi burito zní fajn, sushi je strašně malinké… 😀
    Měla jsem ho dvakrát, samozřejm vege variantu. Jo, chutnalo, ale za tu cenu… si to asi jen tak nezopakuju.

    1. Mně právě dlouho nechutnalo, ale teď si občas dám, i nevege. Ale nejradši mám avokádové 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.