Opožděná reakce na Like House

Včera jsem ze záznamu viděla první díl nové primácké reality show Like House. Je mi jasné, že reakce na pořad, se v internetových vodách objevují už delší dobu, a s projevením názoru jsem trochu zaspala. Ale co už. I tak bych se ráda, jako fanoušek různých reality show vyjádřila.

Po prvním dílu jsou moje pocity rozpačité. Jako hodně rozpačité. Like House na mě zatím působí, jako ne moc povedená parodie na Too Hot Too Handle. O co v show vlastně jde, jsem nepochopila vůbec. Během celého dílu jsem se slzou v oku vzpomínala na první sérii Vyvolených, která byla ve své době hitem. Tady zatím není o co stát. Soutěžícím závidím jenom to, že se za korony potkávají v partě.

V prvním dílu se neřeší v podstatě nic jiného, než počet sledujících na sociálních sítích a absence postelí. Dočkáme se smajlíkové challenge (na můj vkus trochu zlé s ohledem na některé další online tvůrce), a malinko poznáme účastníky. Škoda, že drtinou většinu virtuálně neznám a přijdou mi jako úplně obyčejní mladí lidi. Což byl možná záměr. I tak se musím zeptat: Vážně si Prima myslí, že tahle show vykreslí online tvůrce v dobrém světle a přiblíží dospělým online svět? Zatím to totiž, podle mě moc nevyšlo. Je mi 24 a občas jsem netušila, o čem/o kom, je řeč.

Nebudu lhát a přiznám, že minimálně párkrát se ještě kouknu. Trošku se ale obávám, kolik lidí v takovém tempu vydrží sledovat celé tři měsíce.

Související články

2 komentáře

    1. JJ, to je teď téma, o kterém se dost mluví 🙂 Ale upřímně, dívám se na to jen proto, že je to celkem bizár 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.