Osmičkový rok v písničkách

Silvestr je za námi a rok 2018 zavřel svoje brány. Vítám vám u prvního článku letošního roku! Silvestrovská sešlost se vydařila a někdy v mezičase mě včera napadlo sepsat seznam písniček, které by můj minulý rok popsaly, jako jiný způsob bilancování toho co jsem prožila.Tak pojďte číst:

Queen-Show must go on

Tato písnička od legandární „Královny“ vystihuje jak jsem odešla z VŠ a začala studovat jiný obor, který mě baví mnohem víc. Tím oborem je knihovnictví a informační služby. Show musí pokračovat, čekají mě ještě dva roky na škole a pak vstříc pracovnímu nasazení.

Little Mix- Power

Rok 2018 mě posílil, proto byly i silvestrovské oslavy bujařejší než roku 2017, kdy jsem o Silvestru nechtěla ani slyšet. Když se ohlédnu za rokem ´18 asi bych nic neměnila, protože všechno se dělo z nějakého důvodu a v tu danou chvíli mi to přišlo správné.

Dua Lipa- IDGAF

Tato písnička je zmíněna v přeneseném významu kvůli jednomu osmičkovému člověku, který mi do života nečekaně vstoupil, aby z něj vzápětí celkem rychle vystoupil.

Wohnout- Svaz českých bohémů

Potkala jsem tolik uměleckých duší jako už dlouho ne, doufám, že taková setkání budou následovat i v roce devítkovém.

Paulie Garand-Kotvím

Tahle písnička je tu z toho důvodu, že souvisí s mým soukromím a zároveň je to i moje přání jak bych chtěla devítkový rok prožít, chci zaKotvit.

Rihanna- What now

Blog jsem několikrát upravovala co se týče obsahu, oslavil v osmiččce svoje první narozeniny a začínám uvažovat jak s ním naložit dál. Zatím to nemám úplně promyšlené, ale dneska jsem s kamarádkou na téma blogování a obecně život na soc. sítích vedla debatu, takže mám rozhodně o čem přemýšlet. Třeba všechno zůstane při starém třeba taky ne a vymyslím si taky nějaký svůj „projekt“ na kterém budu intezivně pracovat. Zatím nevím, čas ukáže.

Jedna kamarádka se mě už dneska zeptala, jaké je moje předsevzetí, ale předsevzetí si nedávám už ze zásady, radši počkám co bude, tak ať je devítkový rok bez závažných problémů, plný dobrých knih, spolehlivých lidí a bez životních kopanců i u vás :)!

P.S. Nádhledový obrázek je z Pixabay.com, licence CC0, creative commons.

Související články

2 komentáře

  1. Z těchto písniček znám jen Svaz českých bohémů, což je docela pěkná písnička, překvapivě na to, že se vůbec nehodí k mému životnímu stylu, ráda si ji poslechnu. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.