Planeta Internet: Co by vám nemělo uniknout

rrr

Myslím si, že hlavně v posledních letech je pro online tvůrce čím dál těžší zaujmout, protože natáčí a píše kdekdo a originální obsah se nám pomalu, ale jistě ztrácí. Přesto bych vám dnešním článkem chtěla ukázat, že pořád máme naději a kdo hledá, najde v internetových vodách něco zajímavého:

(Beauty scéna)

Jako zástupce beauty scény v ČR tu mám pro vás dva YT kanály, které jsou zároveň jediné, co z téhle oblasti momentálně pravidelně sleduju. Za prvním z nich stojí dvě ženy; Adel a Katarina žijící v USA. Natáčí videa hlavně o kosmetice doplněné občas o střípky běžných amerických dní. Objevila jsem je teprve nedávno a hned mě jejich videa zaujala, hlavně kvůli různým tutoriálům.

Kanál Onyho jsem na blogu už párkrát doporučovala, ale protože mě jeho videa fakt baví a věřím Ondrovým kosmetickým recenzím, doporučím ho zas. Nejradši mám Zahraniční rybníček, vlogy a Brát vs s*át na to.

(Pohyb)

Taneční workouty zařazuju do domácího cvičení celkem pravidelně, protože ráda cvičím na oblíbené písničky. Momentálně mám tyhle tři oblíbenkyně: Teagan Dixon, MadFitPamelu Reif. Čtvrthoďka rychle uteče a jsem ready třeba na posilování.

(Mišmaš)

Televize Seznam zařadila pořad Trans*, který dokumentuje příběhy transgender lidí, a protože mě tohle téma zajímá, zkoukla jsem všechny díly. Jedna epizoda má přibližně deset minut a rychle uteče.

Karviňák žijící v Kalifornii Michal Šopor začal v poslední době vydávat kromě jiných videí i rozhovory se zajímavými lidmi. Co si nenechám ujít je série o emigrantech z Česka žijících v Americe, kdy jejich povídání je kolikrát minimálně na film.

Reakční kanály moc nemusím a nevyhledávám je, ale mojí guilty pleasure se nově stala Mikýřova úžasná pouť internetem plná internetového bizáru. Zpracování, námět, narážky, to všechno je pecka a těším se na další epizody!

Pro dnešek by to ode mě bylo všechno 🙂

Související články

2 komentáře

  1. Díky za tipy, Michala i Adel a Katarinu znám, sleduji a mám také ráda. Myslím, že i když je tvůrců hodně, je to super, aspoň si má člověk z čeho vybírat. Vzpomínám na časy, kdy se youtube a vůbec blogy atd. začaly teprve rozvíjet a jak těžké bylo najít informace, kvalitní obsah i zábavu.
    Co se pohybu týče, miluju Cassey z Blogilates, cvičím podle ní každý den a pořád mě to baví! Až teda většinou na cardio, které prostě nesnáším, ale tu chvilku přežiju 😀

    1. Tak mám aspoň tip já 🙂 Jj, taky si pamatuju časy, kdy všichni tvůrci teprve začínali a na YouTube se hledali hlavně písničky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.