Plány do budoucna

Strašně ráda si tvořím různé seznamy, proto vám dnes představím své plány:

  1. Zase kreslit, malovat, zkoušet nové výtvarné techniky, zatím si nejvíce kreslím ve škole do sešitu, i když občas mám tendence zdobit byt svými výtvory.

2. Cestovat, opět a zase, určitě se chci vrátit do Amsterdamu a tentokrát si vystát frontu do Domu Anny Frankové a podívat se do Rijsksmuzea, potom bych se chtěla vrátit i do Londýna, kde bych se chtěla vyhnout mainstream památkám. Láká mě taktéž Skotsko a severní Evropa, vlastně díky Ladislavu Ziburovi, který mluvil o Atlasu Obscura se podívám ráda kamkoli, kam mi to finance a zvědavost dovolí.

3. Zapracovat na cizích jazycích, protože to je fakt potřeba. Umím anglicky a německy tak, že se v dané zemi domluvím v rámci běžné komunikace, ale chci to zlepšit. Láká mě se naučit italsky, tak možná někdy. Jsem ráda, že v dnešní době mám možnost studovat prakticky jakýkoliv jazyk.

4. Napsat knihu, protože všechna moje rozepsané dílka končí u pár desítek stran a bylo by fajn to změnit.

5. Naučit se pořádně fotit, doteď to příliš neumím.

6. Zdokonalit se v technických věcech, třeba zapracovat na HTML, stříhání videí, webové grafice…

7. Udělat si další kurz, momentálně mám hotový průvodcovský a chtěla bych si minimálně udělat kurz první pomoci. A hlavně udělat řidičák na který se chystám snad brzy.

8. Vždycky si najít čas na přečtení knihy, protože můj seznam co chci číst neustále roste.

9. Rozrůst domácnost o další zvíře k Baxi, hrozně bych chtěla časem kočku.

10. Mít spokojenou rodinu,k tomu není co dodat snad jen, že chci bydlet „ve svém“.

No a ty nereálné plány, které jsem měla jako malá holka:

  1. Být mořskou pannou a moci objevovat krásy oceánu.
  2. Potopit se v ponorce k vraku Titanicu, protože Titanic je předmět mého dlouhodobého zájmu a pokud někdy nebudu vědět co s penězi, tak to zrealizuju 😀
  3. Být princeznou, to jsme chtěly snad všechny, ne?

A co vy a vaše plány do budoucna? Taky byste se chtěli potopit třeba k Titanicu, nebo vám stačí dům, partner a rodina? Splnili jste si nějaké dětské sny? Já jo, chtěla jsem být průvodkyní, začalo to provázením „skupinky“ čítající babičku po lese a když mi bylo 18, tak se mi to splnilo 🙂

Inspirováno: https://www.gabux.cz/2019/01/az-jednou-budu-velka_39.html

Související články

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.