Ponarozeninový den

Včera mi bylo 23 let. Dneškem se pro mě nezměnilo vůbec nic, až na to, že už si „nemůžu“ zpívat 22, teď je pro mě 23 (ne, že bych se chystala držet textu). Co budu dělat v příštích dvou víkendech? Oslavovat! Na depky ze stáří, zásnub, svateb a miminek okolo, času dost!*

*Berte to s nadsázkou

Zajímá vás, co jsem zatím dostala? Myslím si, že je pro mě těžké koupit dárek? Chystám nějakou oslavu pro kamarády? Přečtěte si to.

Minulý víkend u nás byla jedna z mých nejlepších kamarádek se svým přítelem a stala se tak první osobou, která mi pogratulovala dopředu. Dostala jsem krásné notýsky, šátek a kytičkové náušnice.

Je táák heboučký a s mým oblíbeným kytičkovým vzorem! Ještě jednou děkuju <3 To, že tato kamarádka několikrát ročně podniká dlouhou cestu za mnou, považuju taktéž za dárek a moc si toho vážím.

Obecně se ale nepovažuju za člověka, kterého je těžké obdarovat. Jako malá jsem nejvíce dostávala knížky na přání, teď mě blízcí obdarovávají vstupenkama na akce a věcma se sovičkama, jednorožci, kytičkama a plaměňákama. Jídlo mě potěší taktéž 🙂 Tento rok sbírám od rodiny peníze na řidičák. Když si můžu sama vybrat, co bych chtěla, je to pro mě lepší, ale nepohrdnu ničím.

Přítel mě obdaroval vstupenkou do divadla na muzikál Flashdance, který byl hezký, ale už jsem viděla lepší představení, balíčkem mlsek a sushi, o kterém jsem básnila už několik předchozích dní. Kdybychom spolu nebyli, takto by si mě jednoznačně získal! Avokádové sushi je nejlepší!

Do divadla půjdu ještě jednou, už podruhé na stejné představení, a sice na Cavemana, který se mi hrozně líbil a je to můj dárek od ségry. Hrozně se těším, protože se jedná o skvělé představení, určitě doporučuju!

Prozatím tedy z dárečků všechno, jelikož nebydlím s rodinou a kamarády mám taktéž daleko, dokonce mi má přijít pošta z Německa. Je to vždycky etapová záležitost, veškeré oslavy, kdy s kamarády je to nejsložitější, jelikož jsou rozprostření po celé ČR, teď už i v zahraničí. Proto poslední roky hromadné kamarádské oslavy nepořádám, jen ty rodinné. Nicméně v budoucnu se ke kamarádským oslavám chystám vrátit. Mám ráda, když se nás sejde co nejvíce a baví mě role hostitelky.

Narozeninový report je u konce, jdu stárnout.

Související články

8 komentářů

 1. Přeji opožděně vše nejlepší! S těmi hromadnými oslavami chápu, jelikož žiju v zahraničí, také jsem slavila jen s přítelem.
  A rozhodně taky patřím k lidem, které je těžké obdarovat a jsem za, že někdy je lepší se zeptat a hold se ochudit o překvapení. Naštěstí u nás to tak děláme a tak jsem spokojená 🙂

  1. Děkuji za přání :)!

   Jj, taky podporuju se radši zeptat na přání, než koupit pracholapku 🙂 Bohužel hodně lidí odpovídá „nic“, pak jednám podle svého uvážení.

 2. Opožděně přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky! 🙂 Dostala jsi krásné dárky. Já sama to mám s přáteli taky tak, že jsou rozprostření po celé ČR. Ovšem já na oslavy nejsem. Raději je někam pozvu, sedneme si, pokecáme a to mi ke štěstí stačí. Rodinné oslavy už tuplem nemusím, ale zase je to jediný čas, kdy se vlastně skoro všeci vidíme. 🙂

  1. Děkuji, Jani 🙂 Jo, je to na nic, jakmile se člověk přestěhuje, má spoustu dobrých kamarádů daleko.

 3. Já jsem zjistila, že narozeniny, Vánoce a tyhle záležitosti vlastně vůbec nemám ráda právě kvůli těm dárkům. Protože toho tolik nepotřebuji a když už něco chci, většinou bych si to i ráda vybrala sama. A zároveň strašně nerada dávám dárky – jakože takové ty kraviny, co jsou úplně nanic. Přítel je jednoduchý, tomu k narozeninám upeču dort a k Vánocům koupím trenýrky nebo ponožky (které fakt potřebuje, není to blbý dárek). Ale u ostatních, třeba rodičů, si nikdy nejsem jistá. Nejlepší je třeba víno.

  Nicméně užij si svá dvacátá léta, řekla bych, že to je zlatý věk. 😀

  1. Vlasti, ját o vnímám stejně. Čím jsem starší, tím míň mám ráda vyložené hlouposti a pracholapky. U obdarovávání to mám stejně jako ty 🙂 Strašně nerada dávám kraviny, poslední dobou se snažím spíše dávát věci u kterých doufám, že se využijí (pití, jídlo..)

 4. Hej, já jsem měl včera taky narozeniny! 😀
  Sice jsem dostal jen čokoládu a hooodně málo blahopřání, ale sám jsem si udělal radost velkou pizzou, dobrým seriálem a menším zákuskem.

  Tvé dárky vypadají skvěle! Opožděně ti přeji Všechno nejlepší! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.