Rozhovory, které vám vykouzlí úsměv na tváři

smile

Ke zlepšení dne doporučuju 2 nová videa z YT kanálu pořadu Show Jana Krause. Oba rozhovory byly vtipné, milé a zajímavé. Myslím si, že stojí za to.

První rozhovor z natáčecícho dne s herečkou Sandrou Pogodovu jsem neviděla, popravdě tuhle herečku neznám, takže rozhovor vynechám. Jako druzí usedli do křesla partneři a zámečtí páni: bývalý politik, herec a novinář Matěj Stropnický a herec Daniel Krejčík.  

Hlavními tématy rozhovoru s panem Krausem byl život na zámku v Osečanech (zamekbude.cz), který dávají postupně do kupy a kde bydlí, a účast v reality show Výměna manželek, kde se objevili, tuším tak dva měsíce zpátky. Rozhovor příjemně plynul, navíc oba páni působí virtuálně dost sympaticky, takže určitě doporučuju jejich povídání ke zhlédnutí tady.

Hostem třetího rozhovoru byla influen-cérka a vystudovaná právnička Petra Burianová, vítězka první řady show Peče celá země, na kterou jsem se ráda dívala. Nejdříve pana Krause ohromila přinesenými dárečky (btw, její kuchařka Cesta z těsta je naprosto krásně zpracovaná!) a potom povyprávěla, čím se momentálně živí, a jak to chodí u nich doma na Vysočině. Paní Petra je moc šikovná, milá, působí skromně a s pěti dětmi zvládá tvořit moc pěkné rukodělné výrobky (často inspirované tradicemi), péct nepředstavitelné zákusky a k tomu se starat o hospodářství. Prostě žena s vekým Ž! Rozhovor najdete tady.

Díváte se na Show Jana Krause? Když jsem ještě žila u rodičů, taťka si pravidelně pouštěl tematicky podobné Uvolněte se, prosím, takže já osobně jsem odmala nepravidelným divákem. I když mám občas výhrady k  tomu, jak je rozhovor veden.

Náhled: Photo by Hybrid on Unsplash

Související články

4 komentáře

  1. Na show Jana Krause se až tolik nedívám, ale tyto díly si nejspíše pustím. Pořad a tyto díly jsi moc hezky představila. Pěkný článek. 🙂

  2. U nás doma běžel Kraus pořád a muselo být ticho, mamka ho naprosto miluje! 😁 předloni jsem ji dokonce sehnala lístky a vzala ji na natáčení, byl to hezký zážitek a mamka nadšená! Díky za tipy, zaujala mne Petra, na tu se asi mrknu 😊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.