Rozšoupla jsem se s brněnskou značkou Pura Vida

hadry

Hola! Dneska bych vám ráda sepsala něco málo o tom, jak jsem si koupila další lokální a udržitelné kousky. Tentokrát od brněnské značky Pura Vida, za kterou stojí umělkyně Petruccya.

Tuhle značku oblečení registruju už dlouho. Kousky mě zaujaly hlavně pro svoji barevnost a origoš vzory. V obojím se totiž vyžívám 🙂 Souhlasím taky s jejich filozofií. Musím se však přiznat, že koupi jsem dlouho odkládala. Kvůli penězům, ale i proto, že z dostupného oblečení se mi líbí hlavně to funkční, které ale nevytáhnu ven tak často.

Nicméně za ukončení školy se mi sešly peníze navíc. Zamířila jsem proto na e-shop obchodu a vybrala si bolerko, zimní čepku a plavky. Celkem mě to stálo 2790 Kč. A teď vám kousky ukážu!

Bolerko Malý princ ->750 Kč. Zaujalo mě hlavně potiskem. Budu ho nosit na túry, kolo, brusle…

čepka

Zimní čepka Heart to heart -> 450 Kč. Líbí se mi jednoduchý design, růžová mi neva.

plavky

A teď tadá, plavky! Woman -> 1590 Kč. Ty se mi ze všech tří věcí líbí asi nejvíc 🙂 Se svojí ženskou postavou se na ty jednodílné necítím a s tím, jak se na veřejnosti nekoupu, očekávám jejich dlouhou životnost.

Z nákupu mám radost a do budoucna pokukuju ještě po některých z dostupných legín. Odteď bude můj šatník zas o fous barevnější 🙂

P. S. Chodíte rádi na veřejné koupáky? Já ne, hrozně mi to vadí a když můžu, radši se jim vyhnu. Ale moře miluju, řeku snesu.

Související články

6 komentářů

  1. Abych řekla pravdu, ty ceny mi připadají dobré, ale asi to už vnímám jinak, než když jsem v ČR žila, takže to chápu, není to zas úplně málo.
    Myslím, že jsi vybrala skvěle, moc se mi líbí to bolerko a ty plavky, wau, krásné a neokoukané kousky!

    1. Mně ty ceny přijdou ok na to, ze jsou to origoš kousky 🙂 Ale myslim, ze někomu, kdo kupuje fast fashion to může připadat dost.

  2. Pura Vida na mě vyskočila na reklamě na Facebooku, takže už mám sortiment prozkoumaný :). Plavky mají neskutečně krásné, takže kdyby mi dvoje odjinud už neležely ve skříni, také neodolám. Ty růžové ti budou moc slušet!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.