Rýma a kašel, podzim si mě našel

V posledních dnech to odevšad smrká, kýchá a kašle. Pobyt venku se změnil na další pokračování reality show, Kdo přežije, tentokrát v MHD a uspět je těžké. Během několikaminutové jízdy je zatím zdravý jedinec vystaven těm nemocným, které ženou za povinnostmi nejrůznější důvody. O tom, jestli je to správné, ať si každý rozhodne sám.

Infekční bacil podporovaný současným počasím kosí jednoho za druhým. Imunitní systémy dostávají zabrat. Poslední obětí se stal můj přítel, který už mohutně smrká taky.  A mužská rýmička, to je stará známá věc. 

Já se zatím držím díky kombinaci citrón+zázvor+lichořeřišnice+grep (ne všechno najednou), ale všeho do času. Nicméně, výjimečně bych nic chytnout nemusela! A co vy? Už zdraví, nebo nemocní?

Související články

4 komentáře

  1. V září jsm se udržela zdravá, teď se necítím úplně dobře, včera jsem vymrzla na horách. Myslím si, že z toho nic nebude a zítra už budu fit. Piju ještě víc čajů než normálně… 😀

  2. Zatím jsem zdravá a dost se tomu divím, pořád zapomínám, že je venku zima a neberu si bundu nebo šátek. A taky jsem asi milionkrát zmokla. 😀

    Držím palce, ať zdraví slouží! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.