Šílenství okolo Kovyho aneb Šla jsem stát frontu mezi děti?

Dneska když jsem projížděla okolo knihkupectví kde měl autogramiádu youtuber Kovy, užasle jsem se dívala na frontu táhnoucí se celým místem. Původně jsem se do knihkupectví chtěla stavit pro dvě knížky ale myslím, že děti by se na mě zuřivě vrhly kvůli podezření, že chci být blíž jejich idolu, tak jsem to zase zavrhla. Ve frontě byly hlavně děti řekneme do 14 let, s rodiči.  Důkladněji jsem to nezkoumala, jelikož jsem šla ze školy. Autogramiáda začala v 17 hod, už v 16:15 se fronta táhla ven z knihkupectví.

My bychom ve věku těch děti stáli takto třeba na Ewu Farnou a nutno dodat, že já osobně jsem na ni v pubertě stála frontu, tyhle děti mají svoje Youtube idoly. Aspoň je to pro některé první návštěva knihkupectví a když už tam jsou, možná je některé tituly zaujmou tak, že kromě všemožných knížek o youtuberech přečtou i něco jiného. Ještě ráno jsem si říkala, že jako správná a obětavá sestra tu frontu na Kovyho pro bráchy vystojím a knížku mu nechám podepsat, tomu druhému donesu alespoň podpis. Pak jsem si řekla, že to bude vypadat trapně když k dětem budu zapadat jen výškou nikoliv věkem a myšlenku na autogramiádu jsem zavrhla.

Teď přichází chvíle kdy knihu zhodnotím. Nečetla jsem to celé spíš prolistovala hlavně proto abych zjistila jestli je Kovy gay (povrchní, já vím). Jakmile se mi příslušné info dostalo, knihu jsem hezky pro bráchu zabalila a odložila. Kovyho mám docela ráda nijak ho nechci zesměšnit, myslím že nemůže za to, jakým se stal idolem pro děti. Třeba to chtěl, třeba mířil na jiné publikum.

Při příležitosti procházení okolo fronty jsem se zamyslela jestli chci a dovedu si představit, že ty děti čekají na mě. Asi si to představit nedokážu, protože nepíšu a netočím videa pro děcka jak říká Standa z kanálu StandaShow. Děsilo by mě to, stovky zpráv každý den, stalking na každém kroku. Už tak čekám kdy se objevím na Vinted v KBVŠAP.

Kovymu přeju pevné nervy, protože nic mě neděsí více, jako banda uřvaných dětí a povinné úsměvy na selfies. Říkám si kam až Youtube fame může zajít, jestli třeba jednou budeme chodit do muzea dívat se na jednotlivá youtuberská videa nebo youtubeři budou hlásit zprávy. Fakt by mě to zajímalo.

Související články

4 komentáře

  1. Upřímně? Já bych si tu knihu koupila i kdyby vyšla v březnu :D. Sleduji ho dlouho, chtěla jsem ho podpořit a tu frontu jsem si taky vystála. S klidem můžu říct, že mi to za to stálo, prohodit s ním aspoň pár slov a říct mu, že si vážím toho, co dělá 🙂

  2. Zásadní otázka je nasnadě: „JE KOVY GAY???“ Ne, dělám si srandu 😀 Kovyho mám ráda a kdybych se ocitla v místě, kde by byl, šla bych se bez jakýhokoli blbýho pocitu podívat 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.