Ujetý seriál plný překvapení

Po zhlédnutí posledního dílu seriálu Insatiable zůstanete pravděpodobně nevěřícně zírat na obrazovku. Mohl to být další sladký teen seriál plný lásek, zrad a zklámání, ale místo toho je všech 11 dílů nadupaných tím nějšílenějším, co si jen můžete představit a sem tam nemá dějová linka daleko ke Scary movie alespoň podle mě, protože děj se stává absurdnějším s každým dílem. Vážně chcete vědět o co jde? Ještě máte čas si to rozmyslet… Tak dobře, vybrali jste si sami.

Příběh začíná nástíněním části děje, kdy sledujeme sedmnáctiletou Patty s obrovskou láskou k jídlu, což dokazuje i její nelichotivá přezdívka Fatty Patty, kterou slýchá od spolužáků. Vlivem náhody radikálně zhubne, a v hlavě se jí zrodí plán, pomstít se všem, kteří se jí posmívali a že to pojme po svém nemusím snad ani dodávat. Tento seriál je:

Aby posílila sebevědomí a dokázala si, že na to má, začně být posedlá představou sebe jako královny krásya nechá se přesvěčit svým novým koučem, že to je nový životní cíl.

Jenže, oba dva mají problémy, které se v ledasčem protínají, proto si nejpíše tolik rozumí a při cestě za korunkou musí zdolávat nejednu překážku. Aby toho nebylo málo, život jim během příprav bude ztrpčovat temná stránka jednoho z nich, což bude dost šílená jízda.

Pokud máte rádi absurdity, šílený chaos a zmínění všech možných klišé ve společnosti, jste unavení z práce a školy a chcete jen vypnout u sledování čehokoliv, tak tento seriál je správná volba!

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.