Vánoční h(l)ody

Kdyby vás to zajímalo, tak nemám hotový vánoční úklid. Dneska ještě půjdu shánět dárky, které následně zabalím. Předevčírem jsem málem přišla už o ty hotové, když jsem se prvotřídně rozmázla na schodech. Dneska a zítra budu teprve chystat Vánoce, přestože to u nás momentálně vypadá jako v hororu „Mlha“ a po sněhu téměř žádné památky. Ale je to nevyhnutelné, Štědrý den je za dva dny tady a neptá se, jestli jsme připraveni 🙂

(Psáno 22.12.2018)

K mým Vánocům rozhodně patří stromeček. Momentálně máme jen malinký a decentní, ale i tak je náš. Potom se těším na Grinche, Pelíšky, Lásku nebeskou,Hudbu složil slova napsal (bude to vůbec v TV?) a štědrovečerní pohádku ke které i letos upínám svoje naděje, protože to odmítám vzdát.

Cukroví jsem napekla dva druhy, třetí přidal přítel a čtvrtý druh Kaufland, takže tuto vánoční tradici si můžeme odfajfknout.

Dneska, den před Štědrým dnem odstartujeme maratón rodinných návštěv a začneme se připravovat na zítřek, přestože i teď to venku vypadá všelijak. Ještě, že se Vánoce neohlíží na počasí!

Mějte hezké a klidné Vánoce, nenechte si nikým vytočit a když se nebude stíhat, tak se z toho nestřílí 🙂

Závěrem Vám přidávám tipy na mnou oblíbené vánoční filmy a pohádky:

Grinch, Láska nebeská, Pelíšky, Monty Python:Život Briana, Polární expres.


Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.