Velký jarní nákup; nejen sekáčové úlovky

kytiti

Předevčírem odpoledne jsme s Domčou vyrazily do města. Obešly jsme naše oblíbené sekáče, zašly do obuvi, daly si zmrzku a ulovily pár hezkých kousků oblečení. Byl to příjemný návrat do (skoro) normálních časů. Dneska vám chci ukázat, co jsem si pořídila.

Tyhle šaty budou na léto extra pohodlné a vzdušné (95% viskóza, 5% elastan), stály mě 285 Kč a jsou z Textile Housu. Značka Even & ODD.

K tomuhle kousku se váže trapná historka. Abych ho získala, pronásledovala jsem prodavačku, která s ním obcházela prodejnu. Jakmile šaty nechala na místě, skočila jsem po nich 😀 Chvilku mi přišlo, že jsou jak pro pratetu Tesi, ale nakonec je miluju a už jsem je vytáhla do práce. Značka New look, z Textile Housu, cena 302 Kč.

šaty3

Při pohledu na tyhle košilové šaty, mě jako první napadne léto a chvíle u vody. Mám je z charitativního obchůdku Nadace Veronika za 140 Kč, původně z HM. Složení je 97% bavlna.

kalhoty1

Vím, že jsem asi poslední člověk na planetě, co nemá podobné kalhoty. Takže jsem to změnila. Stály mě 59 Kč a jsou z Genesisu. Původně z United colours of Benetton.

gatě

V tomhle případě fotka dost zkresluje. Ve skutečnosti je vzor o dost zářivější. 139 Kč, Genesis.

boty1

Staré boty už mi dosloužily, takže jsem ráda za pořízení těchto krásek za 799 Kč. Z Humanicu. Vím, že to není eko koupě, ale bohužel jsou pro mě boty spotřebním zbožím a zatím nechci investovat do bot za tisíc(e).

boty2

Podobné boty jsem viděla u Domči a líbily se mi. Takže za tenhle kousek ve velké slevě za 149 Kč jsem moc ráda.

To je z nákupu všechno. Příště popřemýšlím, jestli spíš nehodit sekáčové úlovky do reels na IG, nebo neudělat Try on Haul.

Měla jsem strach, jak to bude v obchodech vypadat, ale když vyrazíte brzy, podle mě si maximálně pár minut postojíte před obchodem jako my. Nic hrozného 🙂 Jsem ráda, že už je otevřeno. Snad to nějakou dobu vydrží.

A co vy? Už jste taky obešli obchody, nebo vyčkáváte?

Související články

10 komentářů

 1. Krásné úlovky, já už taky musím konečně najít nějaké zajímavé sekáče v okolí a prozkoumat je.
  Jinak jsem rozhodně pro reels nebo try on haul!

  A jinak ty kalhoty také nemám, ani nevím, že se nosí 😀

 2. Dvoje vrchní šaty jsou úplně skvělé, budou ti moc slušet. Nákupy naživo po tak dlouhé době musely udělat radost. Já jsem ještě nikde nebyla.

  Ty spodní boty… Za tu cenu musí být z papíru, ne? 😀

  1. Na to je potřeba mít vytipované skutečně dobré sekáče 🙂 Můj oblíbený je Moment Charity Shop. Je to zároveň neziskovka, která přispívá na lecjaký bohulibý účel, a vkus těch, kdo tam oblečení do regálů vybírají, je skvělý. Takže pokud se pohybuješ v Praze nebo v Ostravě… neváhej 🙂

   1. jj, Momenta jsou dobré sekáče, mají tam třeba i dost knížek, hraček… 🙂 Já nejradši chodím do Textile Housu. Genesis moc nemusím, je to celkem hrabák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.