Jak jsme nedošli na rozhlednu

šípky

V dnešním článku jste si původně měli vychutnat fotky naší nové brněnské rozhledny v oboře Holedná. Jenže to bychom na rozhlednu museli s přítelem dojít, že jo. Procházka dopadla tak, že jsme nechtěně sešli z trasy a místo k rozhledně došli tak akorát k plotu. Nakonec jsme to vzdali. Z delšího pobytu na vzduchu si tak odnášíme totálně zabahněné oblečení, pár fotek bez rozhledny a bolavé nohy:

zima
šípky
zima
Včerejší podvečerní pohádka

Doufám, že rozhlednu zdoláme příště! Už snad víme, jakou trasu zvolit! A jak trávíte víkend vy?

P. S. Poslední dny jsem měla trošku krizi z korona situace. Neberte to jako stěžování si. Jsem vděčná za to, že jsme zatím koronu neměli (ťuk, ťuk), máme co jíst, pít a kde složit hlavu, ale trčet neustále doma bez vidiny světla na konci tunelu, je občas na palici. Moc si přeju, aby se situace zlepšila.

Související články

10 komentářů

 1. Také se nám často stává, že něco prostě nenajdeme nebo netrefíme, no co 😀
  My jsme tady v UK loni jeli na výlet, našli jsme si pěknou zříceninu, pak jsme tam dojeli, tam hezky parkování, i dřevěné stolky s lavičkami na posezení, tak se tam jdeme podívat, chodíme, fotíme a pak k nám dojde pán, jestli víme, že jsme na soukromém pozemku, tak jsem koukala jak puk 😀 Asi si to má líp označit a nemají to doporučovat na travel stránkách, dodneška to nechápeme 😀

 2. Ale tak procházka dobrá tak či tak! 😀 A příště už alespoň víte 🙂
  Naprosto tě chápu s tvými pocity ohledně covidu, na mě to poslední dobou taky působí více než obvykle. Jak říkáš, už aby to bylo za námi.

  1. Já jsem většinu dní „hrdinka“, ale pak to na mě padne 😀 Naštěstí mám pořád co číst, na Netflixu jsem ještě neviděla všechno, vařit a uklízet je pořád co a když už mi z toho hrabe, tak volám na všechny strany, nebo jdu ven. Do toho se občas vídám s malým okruhem lidí, bez toho bych to v takovém dlouhém časovém úseku nedala.

 3. Jee, kdybys měla příští víkend čas, tak můžeme na rozhlednu vyrazit spolu. Rodina bydlí 10 minut pěšky od Holedné a cestu znám :).

  Místní z rozhledny moc radost nemají, všichni jsme se na ni hodně těšili, ale návštěvníci jsou strašně nedisciplinovaní, všude odpadky a co se rozhledna otevřela, nedá se v Jundrově vůbec zaparkovat. Tak sama doufám, že zájem o nový výletní bod brzy trochu opadne.

  1. Barčo, příští víkend jsem bohužel pryč 🙁 Do čtvrtka asi nepřijedeš, co? :/

   A k návštěvníkům: věřím tomu. I včera jsme z dálky viděli, že nahoře na vyhlídce je dost rušno. ´To mě trošku od příštího pokusu odrazuje, možná v týdnu je nejlepší chvíle na to se tam vydat.

 4. Jo, tohle se stává. 😀 Takhle jsme jeden čas měli s manželem takové pořekadlo „že pokud nepůjdeme alespoň chvilku na opačnou stranu, něco je špatně“. Takhle totiž dopadlo naše první rande. 😀

  Každopádně… zasněžená fotka je krásná!

  1. Bylo smutné, že jsme nedošli. Rozhlednu jsme viděli skoro celou cestu, šli podle mapy, ale trasa v ní je vyznačená blbě 🙁

   Tak příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.