Koho teď šmíruju online 2

V minulém díle jsem skončila u Youtube a myslím si, že bylo z čeho vybírat. Dneska bych vám chtěla doporučit ke sledování další své momentální oblíbence tentokrát z Instagramu, Twitteru a blogů.

Část 1. Instagram:

S Instagramem já osobně pořád docela válčím chvíli ho mám, chvíli ne. Uvědomuju si, že v dnešní době je důležitý obzvlášť pokud chcete svoji platformu propagovat, ale nevím jestli na něm budu někdy dostatečně aktivní, momentálně přispívám pouze když mám chuť . Po znovuzaložení nesleduju moc lidí, ale tyto určitě doporučuju:

 1. TMBK a jeho koláže na aktuální společenské dění, protože jsou hodně povedené a trefné.
 2. Dominika Landsmana, který je úspěšným spisovatelem (nejen) Deníčků moderního fotra, protože s humorem sobě vlastním komentuje všechny strasti a slasti života s dítětem i bez něho.
 3. ČT24, zpravodajství od nás ale i ze světa během pár minut.
 4. Důkaz, že čeština se jako jazyk neustále vyvíjí.
 5. Píše. b pro její schopnost pracovat se slovy se kterými se hodněkrát ztotožníte.
 6. A můj poslední úlovek, blog plný vtipu a nadhledu.

2. Twitter:

 1. Martin Selner je pracovník v sociálních službách a taky autor knihy Autismus a Chardonnay, která se mi hrozně líbila. Na svém účtu sdílí nejen zážitky z práce ale i svou lásku k vínu.
 2. Myslím, že spousta lidí by chtěla za učitelku Annu Freimannovou, která se snaží o osvěžení školství.
 3. Slečna pokladní pracuje brigádně v supermarketu a o svých zážitcích píše vtipně a zajímavě, takže to prostě musíte číst.

3. Blogy

 1. Seznam všech mých oblíbenců najdete tady.
 2. V poslední době hodně čtu blog Veroniky s názvem Stylish Coffee, kam přispívá na nejrůznější témata okolo životního stylu. Verča má krásné fotky a rozhodně umí psát.
 3. Terezu In Oslo už možná znáte, v poslední době se věnuje převážně podcastům a ty vám určitě doporučuju. Moje oblíbené jsou hlavně na téma Norsko a motivace, poslouchám je při vaření a cestě do školy.
 4. Když si chci přečíst něco v angličtině, mrknu na blog Austina Kleona, spisovatele, který kreslí. Sdílí na něm nejen svou práci.
 5. Blog paní Evy je prostě skvělý, plný zajímavých receptů a inspirace co uvařit, je čistě bez masa a některá jídla jsou i veganská.

Pokud se vám alespoň jeden tip líbil budu ráda, když mi o tom napíšete 🙂 Někdy v budoucnu si podobné tipy můžu zopakovat v aktualizované formě, inspirace není nikdy dost a zajímavých lidí je spousta! Pokud máte nějaké tipy pro mě, klidně mi je napište do komentářů, budu ráda 🙂

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.