Letní plány

Tak už i mně začalo v pátek léto. Musím přiznat, že na poslední zkoušky se mi vůbec nechtělo učit, letní semestr přímo svádí k prokrastinaci, ale vždycky jsem na učení alespoň na chvíli sedla, nakonec to všechno klaplo a mám úspěšně dokončený první ročník.

Nejdříve to vypadalo, že budu oba měsíce zaměstnaná jako pokaždé, nakonec to vypadá, že pracovat budu jen celý srpen.

Kréta, září 2018.

Na konci června jedeme s přítelem na třídenní wellness na které se těším stejně jako na návštěvu archeoskanzenu Modrá, kterou bychom do těch tří dní chtěli zahrnout. Když se to nepodaří nic se neděje, jedeme hlavně odpočívat a zpomalit.

Do konce června bych taky ráda naplánovala návštěvu kamádky a ségry u nás doma, protože vždycky když za námi přijede někdo z jiného města je to fajn, ať už obrážíme památky, kavárny nebo kluby.

V červenci se podruhé chystám na koncert Eda Sheerana tentokrát ale blíže než minulý rokkonkrétně do Prahy, kam se mnou jedou dlouholeté kamarádky. Navíc bychom měly být ubytované zadarmo, což moje škarohlídské srdce oceňuje. Na koncert se moc těším, protože si myslím, že to opět bude zážitek.

V červenci se chystám taky na intenzivní kurz angličtiny, bude trvat týden a určitě o něm napíšu nějaký ten článek 🙂

Ke konci července možná pojedeme v menší partě na Lugnasad, což je mezinárodní festival keltské kultury, mezitím bychom chtěli ještě na pár dní s přítelem pod stan.

V srpnu budu provázet jako je u mě zvykem. Letos začnu svoji pátou sezónu, jestli bude poslední ještě nevím, ale kolegové-kamarádi stárnou a odchází pracovat na plné úvazky, takže možná i já to zabalím. Vždycky jsem provázela oba dva měsíce popřípadě měsíc a půl, toto léto jsem to zkrátila na měsíc.

No a když seknu s provázením, začne škola a celý studentský koloběh započne nanovo. Tak vám přeju hezké prázdniny a díky, že mě čtete už druhý rok :)!

Související články

4 komentáře

  1. To jsou plány! Některé velkolepé, jiné menší, ale všechno zní skvěle, tak držím palce, ať se to vydaří a ať si to užiješ a hezky na to vzpomínáš. 🙂
    Já popravdě ještě vůbec netuším, co budu v létě dělat. Tedy, pár scénářů mám, ale je to strašně neurčité, protože to nezávisí jen na mně. 😀

    1. Jojo, to znám :)! No, momentálně mi vybouchla třeba ta brigáda v hotelu, takže se koukám po nečem novém. I tobě hezké léto 🙂

  2. No tak ať se léto vydaří. 🙂
    Já budu pracovat na nové kariéře, pojedu do Vídně a do Švýcarska, obojí kraťoučké výlety. Jestli bude ještě něco dalšího, nevím. Teda jo, určitě obletím Beskydy. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.