Zimní večery s Netflixem, tipy (15+)

Článěk je vhodný od 15 let!

Pokud jste pravidelným konzumentem internetu, určitě vám neušlo nedávné zrušení oblíbených Topseriálů, mám pravdu? Člověk k tomu mohl přistupovat různě, buď na online seriály zanevřel nebo zvítězil Netflix. Nebudeme tu probírat nejčastější argument, proč neplatit jednotlivé streamovací služby (odpověď zní, protože na nich stejně není všechno), ale podíváme se na netflixové pořady, které se mně osobně zdají fajn. Proč? Protože zkouškové se blíží…

Pro větší přehlednost tipy rozděluju do kategorií:

Seriály:

Sex Education: Puberťácký seriál, krerý vůbec není blbý. Více jsem se mu věnovala tady

The End of Fucking World: Obě dvě řady stojí za to pokud hledáte něco netradičního, ulítlého a „divného“.  Velké plus jsou díly o délce cca 20 minut.

Hilda: Fantazie, magické bytosti a holčička s modrými vlasy, to je Hilda. Miloučké, anglicky přijatelné, krátké díly.

Stranger Things: Je nutné tuhle hitovku představovat?

Dokumenty / reality show:

Holky za mřížemi: Pořad věnující se americkému náprávnému zařízení pro teenagery, kde neskočíte za kráděž bonbónu. Bylo zajímavé a smutné sledovat jednotlivé osudy a návrat dívek do běžného života.

Jailbirds: Hodně podobné téma jako u Holek za mřížemi, akorát s tím rozdílem, že tady sledujeme za mřížemi dospělé muže i ženy.

V Billově mozku: O kom jiném by tento seriál mohl být, než o osobnosti Billa Gatese. Zajímavé a poučné.

Ru Paul’s  Drag Race: Soutěžní reality show, kde se z chlapů stávají oslnivé ženy. Dívám se především kvůli kreativním nápadům aktérů, kde tiše závidím make-upové skills.

Hračky našeho dětství: Je zajímavé prostřednictvím seriálu sledovat příběh legendárních hraček jako jsou například My little ponny, nebo Ninja želvy.

Filmy našeho dětství: Tentokrát se tvůrci zaměřili na legendární filmy a jejich vznik. Nechybí třeba Hříšný tanec, nebo Krotitelé duchů.

Menstruace není tabu: Poslední tip se týká menstruace a s ní souvisejícího tabu v Indii. Pro nás možná těžko uvěřitelné, pro Indii běžná realita. Dokument je to hodně krátký, ale zajímavý.

Jinou streamovací služby si momentálně neplatíme a ani to neplánujem. Jaké pořady zase doporučíte vy mně :)?

Náhledy jsou z Canva. com

Související články

2 komentáře

  1. Nám se před pár týdny (konečně!) přepnul Netflix do němčiny (bydlíme v Německu, tak to byla otázka času), tak se nám neskutečně rozšířily možnosti (dobře, spíš hodně změnily, nemůžu říct, že je víc možností).

    Nicméně všechny položky z kategorie seriály mám v plánu nebo jsem je už viděla. 🙂

    Měj se krásně!

    1. To je zvláštní, že jste v německu čekali na přepnutí myslela jsem, že v Německu už to funguje dávno 🙂 Taky se měj!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.