Blogové okamžiky roku 2020

notebook

Poslední článek roku věnuju zhodnocení dvanácti měsíců na blogu. Po dlouhém období, kdy jsem se neuměla nahlas pochválit musím teď napsat, že s letošním blogováním jsem spokojená. Pojďme se podívat na momenty, které bych vypíchla:

Blog na téhle doméně funguje rok a něco. Mám pocit, že se tu sešla malá komunita lidí, kteří sem rádi zajdou opakovaně (a já se ráda vracím zase na jejich blog), a to mi udělalo v letošním roce velkou radost. Dokonce se některá virtuální blogová setkání mění v realitu a z anonymních blogerek se stávají v reálném životě moje známé a  kamarádky!

Žádné blogové předsevzetí si dávat nebudu, ale chtěla bych úroveň psaní pořád posouvat a přispívat víceméně pravidelně. Děkuju, že tu se mnou jste a všem nám přeju, ať je příští rok krokem zpátky do běžných životů!

Související články

3 komentáře

  1. Vzhledem k jednomu z mých posledních článků se mě obzvlášť dotkl ten bod o tom, jak se z anonymních blogerů stávají reální kamarádi 🙂 To když se povede, tak to je prostě čistá radost. Hodně inspirace a radosti do příštího blogerského roku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.