Předzimní střípky

Vítám vás u druhého dílu střípků, které mi padly do oka. Pokud nevíte, o co jde, klikněte na první díl.

Zima už klepe na dveře. Důkazem budiž dnešek, kdy je ukázkově sychravo, prší a za oknem je mlha. Oficiálně vyhlašuju období huňatých svetrů, teplých ponožek a pálení svíček!

Dneska mám pro vás připravených několik tipů na knížky, netflixové pořady, nebo na internetová videa 🙂 Prozradím vám taky, co může za moji blogovou neaktivitu, čtěte dál.

Poznatky z ulice

Stříbrné boty: Na začátku semestru jsem si koupila parádní stříbrné boty za poloviční cenu ve výprodeji a libovala si v domnělé originalitě. To jsem ještě nevěděla, že jsou všude! Všude! Nevědomky jsem si připojila k invazi stříbrných bot! Ale stejně se mi líbí a těším se, jak je na jaře vytáhnu.

Videa+internet

FuckUpy: Zaujal mě koncept FuckUp Nights v Praze, kde lidi z nejrůznějších oborů vykládají v určitém časovém limitu o svých fuckupech. Doporučuju!

Honest Guide: Několik minulých let jsem nejspíše žila v jeskyni, jelikož mě minul kanál Honest Guide, i když nechápu jak. Jejich videa považuju za přínosná i pro Čechy, dozvěděla jsem se několik novinek.

Apokalypsa českého internetu: Hledali jste na topserialech svůj oblíbených seriál? Nehledejte! Tady zjistíte proč, R. I. P.

Netflix: Tak dlouho jsme doma odolávali Netflixu, až ho nakonec máme taky. Momentálně sleduju nové díly Nenasytné, Mladé a v base, Ru Paul a občas nějaký film. Už je vám jasný můj důvod prokrastinace a blogové neaktivity. Přítel se zase těší na Zaklínače a filmy k Perníkovému tátovi.

Blog:  V poslední době bych nejradši psala jen o knížkách, proto teď nevyšel týden žádný článek. Nechci to tady ale přeměnit komplet na knižní blog, tudíž jsem radši nepsala nic.

Život

Nechodím do školy: Ale chodím každý den na praxi do knihovny, kde se nejvíce věnuju obávané katalogizaci. Musím říct, že jsem se toho bála taky, ale teorie se mi krásně spojila s praxí a už jedu jednu knížku za druhou. Dělám pak věcnou i jmennou katalogizaci. Na praxi si nemůžu stěžovat.

Vánoce: Tak ty zatím absolutně neřeším. Letos ignoruju cukroví a dárky začnu řešit na konci listopadu.

Poslední letošní divadlo: Nás čeká v pátek, tento rok končím na finálním skóre 5 představení. Viděla jsem třeba Flashdance (spíše nedoporučuju), Cavemana (doporučuju), nebo Horečku sobotní noci (doporučuju).

Rýma: Týden a něco mě potrápila rýma, kterou jsem si dovezla z hor. O našem třídenním horském pobytu jsem psala tady.

Knihy

Plná knihovna: Moje poslední návštěva knihovny byla úspěšná, našla jsem spoustu kousků z mého knižního seznamu, teď čtu Deset mrtvých komiků (spíše nedoporučuju), ale mám za sebou i nového prince Ládika a jeho Prázdniny v Evropě (spíše doporučuju). Dále Skleněný pokoj (spíše doporučuju), Hitmakeři (spíše nedoporučuju), nebo Dům (nedoporučuju). Nejvíce mě v poslední době oslovilo Jako v nebi, jenže jinak.

A co vy? Jak se máte? Sháníte dárky, nebo to jako já necháváte na později? Máte Netflix? Co na něm sledujete? Netflix, nebo HBO Go?

Související články

3 komentáře

  1. Hm, stříbrné boty jsem snad ještě na nikom neviděla, budu se teď více dívat lidem na nohy. 😀
    Praxe na jednom z nejkrásnějších míst? To musí být fajn!
    Vánoční přípravy ještě taky moc neřeším, už jsem si nachystala nějakou výzdobu, ale instalovat ji budu až se začátkem adventu. Brzo se pustím do cukroví, v tom se vyžívám. 😀 A dárky letos z neveselé finanční situace ošidím…

  2. Krásný článek, moc se mi líbí styl, kterým píšeš! 🙂
    Osobně Vánoce ještě moc neřeším, vím tak nějak přibližně, co bych komu chtěla koupit, ale ke koupi samotné jsem se ještě nedostala. Momentálně máme s přítelem jak Netflix, tak i HBO Go, ale HBO Go jsme teď zrušili. Koukali jsme tam na Tabboo, což už máme dokoukané a na Mr. Robot, ale novou sérii tam ještě nepřidali i když už vychází, tak si jednotlivé díly stahujeme. Na Netlixu koukám znovu s přítelem na Black Mirror, jelikož to ještě neviděl 🙂

    1. Děkuji, Natt 🙂 Takže jestli chápu správně, za tebe Netflix. My čekáme momentálně na Zaklínače 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.